Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46201 |
| In design | white |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46512 |
| In design | light pink |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46513 |
| In design | dark pink |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46514 |
| In design | red |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46515 |
| In design | light blue |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46516 |
| In design | light purple |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46517 |
| In design | green |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46518 |
| In design | brown |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46519 |
| In design | light grey |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46520 |
| In design | black |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 46521 |
| In design | silver galvanization |
| Size | 7 cm/ ø 1,1 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11443 |
| In design | platinum galvanization |
| Size | 7 cm/ ø 1,1 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11444 |
| In design | anthracite galvanization |
| Size | 7 cm/ ø 1,1 mm |
| Note | does not contain nickel |
| Product code | 11448 |
| In design | yellow |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11698 |
| In design | pink |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11701 |
| In design | dark yellow |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11704 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11725 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11726 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)