Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | white |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 1 pc = 30 m |
| Product code | 42429 |
| In design | black |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 1 pc = 30 m |
| Product code | 42452 |
| In design | beige |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43838 |
| In design | light pink |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43840 |
| In design | red |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43842 |
| In design | light blue |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43845 |
| In design | light purple |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43849 |
| In design | light grey |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43853 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 29 mm |
| Product code | 44046 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 29 mm |
| Product code | 44047 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 29 mm |
| Product code | 44048 |
| In design | surface finish in silver colour |
| Size | 29 mm |
| Product code | 44049 |
| In design | surface finish in platinum colour |
| Size | 29 mm |
| Product code | 44050 |
| In design | surface finish in gold colour |
| Size | 29 mm |
| Product code | 44051 |
| In design | brown |
| Size | 1,5 mm |
| Note | reel length is 40 m |
| Product code | 46017 |
| In design | brown |
| Size | 3 mm |
| Note | reel length is 30 m |
| Product code | 46018 |
| In design | white and blue |
| Size | 1,5 mm |
| Note | reel length is 55 m |
| Product code | 46068 |
| In design | natural with a gold-coloured fibre |
| Size | 1,5 mm |
| Note | reel length is 20 m |
| Product code | 46070 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)