Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | copper |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 50 g = approx. 45 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12382 |
| In design | copper |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 50 g = approx. 28 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12383 |
| In design | copper |
| Size | 1 mm |
| Note | 50 g = approx. 7,5 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12388 |
| In design | brass |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 50 g = approx. 85 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12390 |
| In design | brass |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 50 g = approx. 50 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12391 |
| In design | brass |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 50 g = approx. 32 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12392 |
| In design | brass |
| Size | 0,6 mm |
| Note | 50 g = approx. 22 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12393 |
| In design | silver |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 50 g = approx. 75 m, the wire has a copper core and is suitable for soldering |
| Product code | 12399 |
| In design | silver |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 50 g = approx. 45 m, the wire has a copper core and is suitable for soldering |
| Product code | 12400 |
| In design | silver |
| Size | 0,8 mm |
| Note | 50 g = approx. 13 m, the wire has a copper core and is suitable for soldering |
| Product code | 12402 |
| In design | silver |
| Size | 1 mm |
| Note | 50 g = approx. 7,5 m, the wire has a copper core and is suitable for soldering |
| Product code | 12403 |
| In design | with metal ending and an open ring |
| Size | 5 cm |
| Product code | 15787 |
| Size | šířka 1,5 mm |
| Weight | 3,21 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 29690 |
| In design | orange |
| Size | 1 mm/ 5m |
| Product code | 39067 |
| In design | green |
| Size | 1 mm/ 5m |
| Product code | 39071 |
| In design | light blue |
| Size | 1 mm/ 5m |
| Product code | 39072 |
| In design | purple |
| Size | 1 mm/ 5m |
| Product code | 39074 |
| In design | brown |
| Size | 1 mm/ 5m |
| Product code | 39076 |
| In design | black |
| Size | 1,5 mm |
| Volume | 1,5mm /3m ml |
| Product code | 39092 |
| In design | white |
| Size | 2 mm |
| Product code | 39093 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)