Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | dark blue |
| Size | 2 mm |
| Product code | 39103 |
| In design | purple |
| Size | 2 mm |
| Product code | 39104 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41411 |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 41414 |
| Size | 0,98 mm |
| Product code | 41425 |
| In design | yellow |
| Size | 1,5 mm |
| Product code | 43839 |
| In design | natural with a silver-coloured fibre |
| Size | 1,5 mm |
| Note | reel length is 20 m |
| Product code | 46069 |
| In design | olive |
| Size | 1 mm/ 5m |
| Note | waxed cord originally from Brazil |
| Product code | 46207 |
| In design | white |
| Size | 0,2 mm |
| Note | 1 pc = 66 m |
| Product code | 11657 |
| In design | white |
| Size | 0,1 mm |
| Note | 1 pc = 105 m |
| Product code | 11689 |
| In design | black |
| Size | 0,1 mm |
| Note | 1 pc = 105 m |
| Product code | 11690 |
| In design | steel |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 50 g = approx. 95 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12372 |
| In design | steel |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 50 g = approx. 52 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12373 |
| In design | steel |
| Size | 0,7 mm |
| Note | 50 g = approx. 17 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12376 |
| In design | steel |
| Size | 0,8 mm |
| Note | 50 g = approx. 13 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12377 |
| In design | copper |
| Size | 0,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 180 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12380 |
| In design | copper |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 50 g = approx. 80 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12381 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)