Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11727 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11728 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11729 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11730 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11732 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11733 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11734 |
| Size | 0,45 mm |
| Product code | 11735 |
| In design | steel |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 50 g = approx. 10 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12378 |
| In design | copper |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 50 g = approx. 9 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12387 |
| In design | brass |
| Size | 0,9 mm |
| Note | 50 g = approx. 10 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12396 |
| In design | black |
| Size | 0,17 mm |
| Product code | 26607 |
| Size | šířka 2 mm |
| Weight | 3,98 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 29646 |
| Size | max. šíře 1,5mm |
| Weight | 0,658 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 32440 |
| Size | max. šíře 2,5mm |
| Weight | 1,003 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 32443 |
| Size | max. šíře 0,8mm |
| Weight | 0,38 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 32446 |
| In design | hypoallergenic wire certified for medical use |
| Size | 0,6 mm |
| Note | EU origin |
| Product code | 37029 |
| In design | hypoallergenic wire certified for medical use |
| Size | 0,5 mm |
| Note | EU origin |
| Product code | 37036 |
| In design | blue |
| Size | 0,5 mm |
| Product code | 38490 |
| In design | blue |
| Size | 100 - 185 mm |
| Note | length without the connector |
| Product code | 39049 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)