Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 0,5 mm |
| Product code | 11860 |
| In design | transparent, transparent |
| Size | 0,6 mm |
| Product code | 11892 |
| In design | transparent, transparent |
| Size | 0,7 mm |
| Product code | 11893 |
| In design | transparent, transparent |
| Size | 0,8 mm |
| Product code | 11894 |
| In design | natural |
| Size | 1 mm |
| Note | delivered in packages of 2 m each |
| Product code | 11904 |
| In design | brown |
| Size | 1 mm |
| Note | delivered in packages of 2 m each |
| Product code | 11907 |
| In design | natural |
| Size | 1,5 mm |
| Note | delivered in packages of 2 m each |
| Product code | 11919 |
| In design | black |
| Size | 1,5 mm |
| Note | delivered in packages of 2 m each |
| Product code | 11924 |
| In design | natural |
| Size | 2 mm |
| Note | delivered in packages of 1 m each |
| Product code | 11934 |
| In design | brown |
| Size | 2 mm |
| Note | delivered in packages of 1 m each |
| Product code | 11937 |
| In design | black |
| Size | 2 mm |
| Note | delivered in packages of 1 m each |
| Product code | 11939 |
| In design | steel |
| Size | 0,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 210 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12371 |
| In design | steel |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 50 g = approx. 95 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12372 |
| In design | steel |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 50 g = approx. 52 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12373 |
| In design | steel |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 50 g = approx. 35 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12374 |
| In design | steel |
| Size | 0,7 mm |
| Note | 50 g = approx. 17 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12376 |
| In design | steel |
| Size | 0,8 mm |
| Note | 50 g = approx. 13 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12377 |
| In design | steel |
| Size | 1 mm |
| Note | 50 g = approx. 8 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12379 |
| In design | copper |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 50 g = approx. 80 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12381 |
| In design | copper |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 50 g = approx. 45 m, the wire is suitable for soldering |
| Product code | 12382 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)