Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 0,4 mm |
| Note | 1 pc = 39 m |
| Product code | 11688 |
| In design | white |
| Size | 0,2 mm |
| Note | 1 pc = 2200 m |
| Product code | 11693 |
| In design | black |
| Size | 0,2 mm |
| Note | 1 pc = 2200 m |
| Product code | 11694 |
| In design | white |
| Size | 0,3 mm |
| Note | 1 pc = 1400 m |
| Product code | 11695 |
| In design | white |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11697 |
| In design | ochre colour |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11699 |
| In design | red |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11703 |
| In design | green |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11706 |
| In design | light blue |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11710 |
| In design | dark blue |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11712 |
| In design | grey |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11715 |
| In design | natural |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11716 |
| In design | light brown |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11717 |
| In design | brown |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11718 |
| In design | dark brown |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11719 |
| In design | black |
| Size | 2 mm |
| Note | 100 - 110 cm |
| Product code | 11720 |
| In design | white |
| Size | 1 mm |
| Product code | 11774 |
| In design | dark brown |
| Size | 1 mm |
| Product code | 11783 |
| In design | black |
| Size | 1 mm |
| Product code | 11785 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)