Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | white |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31845 |
| In design | light yellow |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31847 |
| In design | dark red |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31861 |
| In design | burgundy |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31862 |
| In design | montana |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31863 |
| In design | green-blue |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31867 |
| In design | mint |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31868 |
| In design | orchid |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31873 |
| In design | silver |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31875 |
| In design | winette |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31877 |
| In design | gunmetal |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31879 |
| In design | black |
| Size | 0,5 mm |
| Note | 1 pc = 70 m |
| Product code | 31880 |
| Size | max. šíře 2,7mm |
| Weight | 0,644 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 32441 |
| Size | max. šíře 1mm |
| Weight | 0,288 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 32442 |
| Size | max. šíře 1,7mm |
| Weight | 0,643 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 32448 |
| Size | šířka 1,5 mm |
| Weight | 2,87 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 33102 |
| Size | šířka 1 mm |
| Weight | 1,40 g |
| Material | Ag 925/1000 |
| Product code | 33108 |
| In design | white |
| Size | 0,5 mm |
| Product code | 38483 |
| In design | light pink |
| Size | 0,5 mm |
| Product code | 38484 |
| In design | dark pink |
| Size | 0,5 mm |
| Product code | 38487 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)