Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 2 mm |
| Hole width | 0,5 mm |
| Product code | 36635 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 36636 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Product code | 36637 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Product code | 36638 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36639 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 3,9 mm |
| Product code | 36641 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 9 x 4 mm |
| Product code | 36643 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 10 x 5 mm |
| Product code | 36644 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 5 x 4 mm |
| Product code | 36646 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 4 x 3,5 mm |
| Product code | 36647 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 5 x 4,5 mm |
| Product code | 36648 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 1,5 x 2 mm |
| Note | delivered in separate packages of 1 m each |
| Product code | 47846 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 2 x 2,5 mm |
| Note | delivered in separate packages of 1 m each |
| Product code | 47847 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 2 x 3 mm |
| Note | delivered in separate packages of 1 m each |
| Product code | 47848 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 2,5 x 4 mm |
| Note | delivered in separate packages of 1 m each |
| Product code | 47849 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 45 cm, 1,5 x 2 mm |
| Product code | 47850 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 50 cm, 1,5 x 2 mm |
| Product code | 47852 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 45 cm, 2 x 2,5 mm |
| Product code | 47853 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 45 cm, 2 x 2,5 mm |
| Product code | 47854 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 50 cm, 2 x 2,5 mm |
| Product code | 47855 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)