Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 18 x 9 mm |
| Product code | 36585 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 13 x 1,5 mm |
| Product code | 36589 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 5 mm |
| Product code | 36593 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 6 mm |
| Product code | 36594 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 5 mm |
| Product code | 36595 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 9 mm |
| Product code | 36596 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 12 mm |
| Product code | 36597 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 10 mm |
| Product code | 36599 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 13 mm |
| Product code | 36600 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 17 x 10 mm |
| Product code | 36602 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 22 x 10 mm |
| Product code | 36603 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 6 x 4 mm |
| Product code | 36605 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 8 x 4 mm |
| Product code | 36606 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 3 mm |
| Note | wire diameter 0,61 mm |
| Product code | 36607 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 4 mm |
| Note | wire diameter 0,65 mm |
| Product code | 36608 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 5 mm |
| Note | wire diameter 0,68 mm |
| Product code | 36609 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 6 mm |
| Note | wire diameter 0,77 mm |
| Product code | 36610 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 7 mm |
| Note | wire diameter 0,82 mm |
| Product code | 36611 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 8 mm |
| Note | wire diameter 0,94 mm |
| Product code | 36612 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 7 x 3 mm |
| Product code | 36613 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)