Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 7 mm |
| Note | wire diameter 0,82 mm |
| Product code | 36611 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 8 mm |
| Note | wire diameter 0,94 mm |
| Product code | 36612 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 7 x 3 mm |
| Product code | 36613 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 10 x 8 mm |
| Product code | 36614 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 19 x 8 mm |
| Product code | 36615 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 22 x 10 mm |
| Product code | 36616 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 7 x 2 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Product code | 36617 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 7 x 2 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36618 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 9 x 3 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Product code | 36619 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 25 mm |
| Product code | 36620 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 40 mm |
| Product code | 36621 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 50 mm |
| Product code | 36622 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 25 mm |
| Product code | 36623 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 40 mm |
| Product code | 36624 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 16 x 13 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36626 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 13 x 10 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36627 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 12 x 7 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36628 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 13 x 7 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36629 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 18 x 10 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36631 |
| In design | polished surgical steel 316L |
| Size | 13 x 12 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 36632 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)