Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | white |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46004 |
| In design | yellow |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45999 |
| In design | petrol blue |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46002 |
| In design | light grey |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46005 |
| In design | black |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45997 |
| In design | white |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46014 |
| In design | yellow |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46009 |
| In design | light pink |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46011 |
| In design | red |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46008 |
| In design | light blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46013 |
| In design | petrol blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46012 |
| In design | light grey |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46015 |
| In design | orange |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22432 |
| In design | black |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22442 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 10 x ~ 27 m |
| Weight | 10 x 10 g |
| Material | polyacrylic |
| Note | pack contains 10 pcs of wire |
| Product code | 48053 |
| In design | basic colours |
| Size | 10 x ~ 27 m |
| Weight | 10 x 10 g |
| Material | polyacrylic |
| Note | pack contains 10 pcs of wire |
| Product code | 48054 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49869 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49870 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49871 |
| In design | in English |
| Note | the book contains 21 patterns for making baby blankets, wraps and toys |
| Product code | 49947 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)