Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | red |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49766 |
| In design | red |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22424 |
| In design | burgundy |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49768 |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 50152 |
| In design | beige |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49774 |
| In design | light purple |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49769 |
| In design | purple |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22428 |
| In design | green |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22425 |
| In design | green |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49772 |
| In design | dark green |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49773 |
| In design | turquoise |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49771 |
| In design | dark blue |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22427 |
| In design | blue |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49770 |
| In design | creamy |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49764 |
| In design | ochre colour |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49765 |
| In design | brown |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22429 |
| In design | grey |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22430 |
| In design | grey |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49776 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47507 |
| In design | natural |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45996 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)