Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | raspberry |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50332 |
| In design | fuchsia |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50333 |
| In design | dark pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50334 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50335 |
| In design | light pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50336 |
| In design | antique pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50337 |
| In design | coral color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50338 |
| In design | ice pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50340 |
| In design | vanilla color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50342 |
| In design | pearl gray |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50343 |
| In design | light grey |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50344 |
| In design | white |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50346 |
| In design | Lotus |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50462 |
| In design | white |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22340 |
| In design | black |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22341 |
| In design | yellow |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22421 |
| In design | light yellow |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49777 |
| In design | dark yellow |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49775 |
| In design | orange |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22422 |
| In design | pink |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22423 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)