Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | beige |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50292 |
| In design | green |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 49198 |
| In design | ecru |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50293 |
| In design | dark green |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 49199 |
| In design | caramel |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50294 |
| In design | natural |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47569 |
| In design | light brown |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50295 |
| In design | natural |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47570 |
| In design | coffee white color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50296 |
| In design | dark grey |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47571 |
| In design | dark grey |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47572 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47573 |
| In design | green |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47574 |
| In design | green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50298 |
| In design | dark pink |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47575 |
| In design | dark pink |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47576 |
| In design | yellow-green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50301 |
| In design | green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50302 |
| In design | grass color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50303 |
| In design | grass color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50304 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)