Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | salmon |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50242 |
| In design | pink-yellow |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50244 |
| In design | grey |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50245 |
| In design | brown |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50246 |
| In design | beige |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50247 |
| In design | olive |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50248 |
| In design | blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50249 |
| In design | red |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50251 |
| In design | yellow |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50253 |
| In design | slate gray |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50268 |
| In design | dark grey |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50269 |
| In design | khaki |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50270 |
| In design | pea green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50271 |
| In design | green-gray |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50272 |
| In design | reed color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50273 |
| In design | aqua |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50274 |
| In design | pastel brown |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50275 |
| In design | pastel lavender |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50276 |
| In design | apricot |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50278 |
| In design | terracotta |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50279 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)