Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | grey |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49950 |
| In design | light blue |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49953 |
| In design | blue-grey |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49955 |
| In design | lilac |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49956 |
| In design | red |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49957 |
| In design | light pink |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49959 |
| In design | ecru |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49961 |
| In design | in English |
| Note | the book contains 13 instructions for making crochet characters and animals |
| Product code | 49964 |
| In design | in English |
| Note | book contains 12 instructions for making crochet animals |
| Product code | 49967 |
| In design | neon green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49968 |
| In design | neon pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49970 |
| In design | black |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49971 |
| In design | grey |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49972 |
| In design | blue-silver |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49973 |
| In design | chocolate color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49974 |
| In design | beige |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49976 |
| In design | ecru |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49977 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)