Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | olive |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49978 |
| In design | turquoise |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49981 |
| In design | light blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49984 |
| In design | blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49985 |
| In design | purple |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49986 |
| In design | lilac |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49987 |
| In design | red |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49989 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49990 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49991 |
| In design | light pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49992 |
| In design | cream |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49996 |
| In design | white |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49997 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50257 |
| In design | red |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50258 |
| In design | green |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50259 |
| In design | purple |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50260 |
| In design | blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50261 |
| In design | cream |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50262 |
| In design | brown |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50263 |
| In design | in silver colour |
| Weight | 10 g |
| Material | 62% polyester, 38% polyamid |
| Note | 50 m ball winding, recommended hook size 2,5 - 3,5 mm |
| Product code | 50264 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)