Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | žluto-bílé |
| Weight | 200 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | návin klubíčka je ±100 m, doporučený háček ve velikosti 3,4-4 |
| Product code | 50685 |
| In design | autumn colours |
| Size | 5 mm |
| Material | 100% polyester |
| Note | délka je ± 220 m, doporučený háček ve velikosti 5 - 8 |
| Product code | 50593 |
| In design | green |
| Weight | 50 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | ball length is 115 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50230 |
| In design | purple |
| Weight | 50 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | ball length is 115 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50234 |
| In design | rainbow pastel colors |
| Weight | 50 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | ball length is 115 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50239 |
| In design | shades of green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50240 |
| In design | multicolor |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50241 |
| In design | mix |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50243 |
| In design | pink-yellow |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50244 |
| In design | petrol blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50250 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50252 |
| In design | sand color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50277 |
| In design | saffron |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50284 |
| In design | black |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50287 |
| In design | chocolate |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50290 |
| In design | nougat |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50291 |
| In design | light brown |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50295 |
| In design | dark green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50297 |
| In design | olive |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50299 |
| In design | pistachio green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50300 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)