Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50302 |
| In design | emerald green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50305 |
| In design | turquoise |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50308 |
| In design | midnight blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50312 |
| In design | light blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50314 |
| In design | blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50315 |
| In design | burgundy |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50317 |
| In design | burgundy |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50318 |
| In design | nude |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50325 |
| In design | salmon |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50326 |
| In design | heather color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50328 |
| In design | raspberry |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50332 |
| In design | yellow |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50341 |
| In design | vanilla color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50342 |
| In design | pearl gray |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50343 |
| In design | cream |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50345 |
| In design | burgundy |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49768 |
| In design | light blue |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22426 |
| In design | petrol blue |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46002 |
| In design | petrol blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46012 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)