Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | cca 35 x 35 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50217 |
| Size | ⌀ 8 cm |
| Note | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 50456 |
| Size | 14 x 21 cm |
| Note | 12měsíční nedatovaný diář, 200 stran, délka diamantování je cca 1 - 3 hodiny |
| Product code | 51352 |
| Size | 22 x 17 x 11 cm |
| Note | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Product code | 50563 |
| Note | Sada obsahuje: 9 archů filcu v různých barvách, bavlnky, knoflíky, tlusté jehly, výplň, lepidlo, nůžky a předkreslené šablony a návod |
| Product code | 51690 |
| Note | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Product code | 51695 |
| Note | low difficulty - 1 star |
| Manufacturer code | 8034 02 LZ |
| Product code | 21414 |
| Note | 3 g = approx. 15 pcs |
| Manufacturer code | 8034 17 LZ |
| Product code | 37192 |
| Note | 5 g = approx. 32 pcs |
| Manufacturer code | 8034 19 LZ |
| Product code | 37194 |
| Size | 17,5 x 24,5 cm |
| Note | 40 sheets, 300 gsm, 10 different animal motifs |
| Product code | 47926 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| Size | 20 x 14 x 4 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wicks, essence, decorative crystals, dried flowers and instructions |
| Product code | 48270 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, mint powder and instructions |
| Product code | 48305 |
| Size | 8 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48347 |
| Size | 9 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48350 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48381 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48569 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48572 |
| Volume | 50 ml |
| Note | used for fixing rhinestones when creating without self-adhesive backing |
| Product code | 48584 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)