Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 12 x 11 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48561 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48562 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48565 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48567 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48568 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48573 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48574 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 48578 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 48580 |
| In design | wood |
| Size | 19 cm |
| Product code | 48585 |
| In design | wood |
| Size | 19 cm |
| Product code | 48586 |
| Size | ⌀ 26 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 100% cotton embroidery material, 10 100% cotton yarns in 5 colours, embroidery circle ⌀26 cm, needle, tracing paper for redrawing the pattern and picture instructions |
| Product code | 49497 |
| Size | ø 20 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set contains 100% cotton embroidery material with printed design, 8 100% cotton yarns, embroidery circle ⌀20 cm, needle, wooden wheel, sequins and picture instructions |
| Product code | 49500 |
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49585 |
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49587 |
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49588 |
| Size | cca 5 - 7 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 7 cm |
| Product code | 49589 |
| Size | cca 5 - 7 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 7 cm |
| Product code | 49591 |
| Size | cca 5 - 7 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 7 cm |
| Product code | 49592 |
| Size | cca 5 - 7 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 7 cm |
| Product code | 49593 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)