Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | cca 8 x 4 cm |
| Note | sada obsahuje 4 samolepící předlohy, 4 přívěsky, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 49594 |
| Size | cca 8 x 6 cm |
| Note | set includes 6 self-adhesive templates, 6 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 49596 |
| In design | plastic |
| Size | 6,5 x 6,5 cm |
| Note | ideal for cleaning diamond stones |
| Product code | 49602 |
| In design | plastic |
| Size | 14 x 10 cm |
| Note | ideal for cleaning diamond stones |
| Product code | 49603 |
| Size | 40 х 50 cm |
| Note | with wooden frame, package includes canvas with pattern, brushes and paints |
| Product code | 49782 |
| Size | 21 x 26 cm |
| Note | set includes self-adhesive master, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 21 x 26 cm |
| Product code | 49828 |
| Size | 16,5 x 24,5 cm |
| Note | the set contains a sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, the size of the sticker is 16,5 x 24,5 cm |
| Product code | 49829 |
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49831 |
| Size | 16 - 21 cm |
| Note | pack contains 3 masks, 3 rubber bands and 3 scraping sticks |
| Product code | 49932 |
| Size | 18 x 7 cm |
| Note | set includes 3 sheets of foam rubber, 3 sheets of foam rubber with glitters, 12 rubber bands and glue wheels |
| Product code | 49935 |
| Size | 18,5 x 14 cm |
| Note | set includes foam paper mask and rubber band |
| Product code | 49936 |
| Size | 12, 30, 81 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | you will also need fabric (approx. 50 x 50 cm), filling material (approx. 500 g), zipper and string, which is not included |
| Product code | 50146 |
| Size | 6,5 x 11 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50171 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50173 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50175 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50176 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50177 |
| Size | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Note | set includes 3 self-adhesive patterns (approx. 6 x 6 cm), 3 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 50179 |
| Size | cca 40 x 40 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50213 |
| Size | cca 35 x 35 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50216 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)