Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | kit for making a planter hanger |
| Manufacturer code | 8015 DIY3 |
| Product code | 44364 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47498 |
| Size | 60 x 60 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | 18 colourful sheets, 3 basic desks and 1 booklet with designs |
| Product code | 47499 |
| In design | mix of colours |
| Note | set includes chenille wires, glue eyes, feathers, pompoms and more |
| Product code | 47925 |
| Size | 26,5 x 18,5 cm |
| Note | set includes 6 plastic templates |
| Product code | 47944 |
| Size | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Note | set includes wooden circle, tulle, hot melt gun with refill, silica gel for drying flowers, brush and picture instructions |
| Product code | 48268 |
| Size | 28 x 27 x 5 cm |
| Note | the set contains 400 wooden beads ⌀12 mm, 50 wooden beads ⌀20 mm, 15 m cotton cord and picture instructions |
| Product code | 48290 |
| Size | 10 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48354 |
| Size | 9 x 12cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48364 |
| Size | 9 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48365 |
| Size | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Note | set includes 3 self-adhesive patterns, 3 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 48370 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48440 |
| Size | 11,5 x 10 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48560 |
| Size | 12 x 11 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48561 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48562 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48565 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48567 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48568 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48573 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)