Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49830 |
| Note | set includes coaster stand, 6 self-adhesive coaster (⌀ 95 x 3 mm), coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray |
| Product code | 49832 |
| Size | 16 - 21 cm |
| Note | pack contains 3 masks, 3 rubber bands and 3 scraping sticks |
| Product code | 49933 |
| Size | 22 x 10 cm |
| Note | pack contains 12 masks, 12 rubber bands and 12 scraping sticks |
| Product code | 49934 |
| Size | 19 x 15 cm |
| Note | set includes felt base, decorative pompoms, yarn, elastic band and instructions |
| Product code | 49940 |
| Size | 4 x (9 x 18) cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes 4 wooden frames (9 x 18 cm), 4 x 100% cotton fabric (22 x 30 cm), embroidery needle and instructions |
| Product code | 49946 |
| Note | set includes 4 yarns, 3mm crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49963 |
| Size | ⌀ 13 cm |
| Note | make 3 pieces of tissue paper daffodils from the set |
| Product code | 50001 |
| Size | ⌀ 25 cm |
| Note | make 2 pansies from tissue paper |
| Product code | 50002 |
| Size | ⌀ 27 cm |
| Note | make 2 pieces of tissue paper daffodils from the set |
| Product code | 50003 |
| Size | ⌀ 11 cm |
| Note | make 3 cherry blossoms from tissue paper |
| Product code | 50004 |
| Note | set contains 4 sheets in different colours (25 x 50 cm), 1 green sheet (25 x 25 cm), 15 florist wires, cardboard and picture instructions |
| Product code | 50010 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50112 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50113 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50114 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50115 |
| Size | 10 x 6 cm |
| Note | the kit contains felt parts with prepared holes, yarn, polyester filling, a loop for hanging, a plastic needle and picture instructions |
| Product code | 50117 |
| Size | 8 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50159 |
| Size | 9 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50160 |
| Size | 8 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50161 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)