Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | in rose gold color, pearl |
| Size | 13 cm |
| Note | 6 different application attachments |
| Product code | 49599 |
| In design | plastic |
| Size | 13 x 9 cm |
| Note | ideal for pressing the stones perfectly to the surface |
| Product code | 49600 |
| In design | plastic |
| Size | cca 18 x 9 cm |
| Note | set includes a working palette with trays, 4 applicators with different attachments, spatula, wax square and other specialised accessories |
| Product code | 49601 |
| Size | 20 x 30 cm |
| Note | self-adhesive canvas for your own design |
| Product code | 49604 |
| In design | color paper |
| Note | package contains 24 bags, 24 pins, 24 ornaments, 24 stickers and string |
| Product code | 49674 |
| Note | package contains metal ring(⌀23 cm), yarn, 18 boxes and 6 bags, 12 stickers, 12 cards, 3 beads, wooden ring and string |
| Product code | 49675 |
| In design | color paper |
| Note | package contains a paper dachshund, 24 bags, 24 stickers, 2 thumbtacks and string |
| Product code | 49676 |
| In design | yellow and brown |
| Size | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Note | package contains 2 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49679 |
| Size | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Note | package contains 2 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49680 |
| Size | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Note | the package contains 3 pieces of 3D paper decoration |
| Product code | 49682 |
| Size | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Note | set includes an aroma lamp, beet wax (150g), 2 colouring sticks, tea light candle, scented wax mould, fragrance essence (10ml) and instructions |
| Product code | 49695 |
| Size | 24 x 15 x 7 cm |
| Note | set includes soy wax (150g), rainbow mould, 4 wax cubes, cotton wick (20cm) and instructions |
| Product code | 49696 |
| In design | kraft paper |
| Note | set contains 18 houses, 6 trees, 24 name tags and 24 stickers with numbers |
| Product code | 49697 |
| Size | cca 5,5 - 14 cm |
| Note | pack contains 5 houses, paper weight is 220g/m² |
| Product code | 49700 |
| In design | kraft paper |
| Note | set includes 24 paper pyramids with printed numbers, ribbon |
| Product code | 49701 |
| In design | color paper |
| Note | the package contains 24 paper stars, ribbon, 24 stickers with numbers and lots of original name tags |
| Product code | 49702 |
| Size | ø 15 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes embroidery circle (ø15cm), cotton embroidery material, 7 cotton yarns, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49713 |
| Size | 16 x 27 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes wooden frame, embroidery material with design, 8 yarns (100% cotton), embroidery needles and instructions |
| Product code | 49761 |
| Size | 12,5 x 22,5 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes wooden frame, embroidery material with design, 7 yarns (100% cotton), embroidery needles and instructions |
| Product code | 49762 |
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49830 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)