Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 11 x 9,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48361 |
| Size | 7 x 12,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48362 |
| Size | 12 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48363 |
| Size | 9 x 15 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48366 |
| Size | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Note | set includes 3 self-adhesive patterns, 3 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 48368 |
| Size | cca 4,5 - 8 cm |
| Note | set contains 10 different stickers in different motifs, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray |
| Product code | 48374 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48375 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48376 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48377 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48378 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48380 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 48381 |
| Size | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Note | set includes 3 self-adhesive patterns, 3 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 48384 |
| Size | 14 x 24 x 2 cm |
| Note | set includes 3 self-adhesive patterns, 3 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 48387 |
| In design | AC100 |
| Size | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Note | starter kit for beginners |
| Product code | 48438 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48572 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 49231 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 49233 |
| Size | 30 x 42 x 4 mm |
| Material | recyclable bioplastic |
| Note | set includes 3 colored sheets, 1 key ring, 1 lanyard with carabiner and 2 motifs |
| Product code | 49234 |
| Size | 95 x 95 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | set includes white cotton tablecloth (95x95cm), cotton embroidery yarn, embroidery needle and instructions |
| Product code | 49245 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)