Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 25,5 x 22 x 10,5 cm |
| Note | pack contains 5 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48294 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48295 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48296 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | pack contains 7 sheets, oven shrink at 150°C |
| Product code | 48297 |
| Size | 25 x 15,5 x 7,5 cm |
| Note | set contains soap mass, 3 plastic moulds, essence, sea salt or sea sediment powders and instructions |
| Product code | 48299 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, plastic mould, essence, nettle or hibiscus powder and instructions |
| Product code | 48300 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes honey soap mass, 2 plastic moulds, essence, dried chamomile powder and instructions |
| Product code | 48301 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48302 |
| Size | 25,5 10,5 x 6,5 cm |
| Note | set includes soap mass, 3 plastic moulds and instructions |
| Product code | 48304 |
| Size | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Note | set includes soap mass, 2 plastic moulds, essence, powdered resin and instructions |
| Product code | 48306 |
| Size | 8 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48346 |
| Size | 8 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48347 |
| Size | 9 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48350 |
| Size | 8 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48351 |
| Size | 9 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48352 |
| Size | 7,3 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48353 |
| Size | 7,3 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48356 |
| Size | 7 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48357 |
| Size | 7,3 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48358 |
| Size | 7,3 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48359 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)