Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 11 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50162 |
| Size | 8 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50163 |
| Size | 5,5 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50164 |
| Size | 8 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50166 |
| Size | 11 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50168 |
| Size | 6 x 12,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50169 |
| Size | 7 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 50170 |
| Size | cca 9 x 9 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 9 x 9 cm |
| Product code | 50178 |
| Size | cca 12,5 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 3.5 mm crochet hook, 2 plastic clips, string, embroidery needle and picture instructions |
| Product code | 50204 |
| Size | cca 55 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50206 |
| Size | cca 58 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50207 |
| Size | cca 52 cm |
| Material | 100% cotton |
| Note | attention: filling material is not included |
| Product code | 50209 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, wooden wick with metal holder, decorative sticker, essence, obsidian crystals and instructions |
| Product code | 50348 |
| Size | 11 x 11 x 15 cm |
| Note | set includes soy wax, glass jar, cotton wick with wooden holder, decorative sticker, essence and instructions |
| Product code | 50349 |
| Size | 13 x 7 cm |
| Note | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 50452 |
| Size | 8 x 7,5 cm |
| Note | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 50453 |
| Size | 11,5 x 7 cm |
| Note | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 50454 |
| Size | 10 x 8 cm |
| Note | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Product code | 50455 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 50458 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)