Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | pink with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51712 |
| In design | transparent with pink lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51713 |
| In design | red with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51716 |
| In design | purple with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51717 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51718 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51719 |
| In design | transparent with turquoise lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51721 |
| In design | blue with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51722 |
| In design | transparent with blue lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51723 |
| In design | purple with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51724 |
| In design | orange with silver lining |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51725 |
| In design | crystal |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13639 |
| In design | crystal |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13679 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16127 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | různé |
| Weight | 50 g |
| Product code | 21942 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34604 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34605 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34606 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34607 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34610 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)