Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 39519 |
| In design | matt crystal |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-84110) |
| Product code | 39520 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39521 |
| In design | frosted white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39522 |
| In design | transparent with purple lining |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-44828) |
| Product code | 39598 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39627 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 39119 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-81800) |
| Product code | 39120 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39157 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 40047 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 40048 |
| In design | white, black, red, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50464 |
| In design | green, purple, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50468 |
| In design | cream, orange, in gold colour, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50471 |
| In design | white, in brass colour, orange, blue, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50472 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51706 |
| In design | matné žluté se zlatým průtahem |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51707 |
| In design | zlaté se stříbrným průtahem |
| Size | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 51708 |
| In design | zlaté se stříbrným průtahem |
| Size | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 51709 |
| In design | rosegold s měděným průtahem |
| Size | 9/0 2,4-2,8mm |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51710 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)