Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | creamy white |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42337 |
| In design | creamy white |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42338 |
| In design | creamy white |
| Size | 14 mm |
| Hole width | 1,8 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42339 |
| In design | creamy white |
| Size | 16 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42340 |
| In design | creamy white |
| Size | 18 mm |
| Hole width | 2,2 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42341 |
| In design | light pink |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43871 |
| In design | light grey |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43878 |
| In design | black |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43880 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Product code | 44035 |
| In design | shades of pink colour |
| Size | různé |
| Product code | 44036 |
| In design | shades of orange colour |
| Size | různé |
| Product code | 44037 |
| In design | shades of red colour |
| Size | různé |
| Product code | 44038 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Product code | 44039 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Product code | 44040 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Product code | 44041 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Product code | 44042 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Product code | 44043 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Product code | 44044 |
| In design | white |
| Size | 9 cm |
| Product code | 46797 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 220 pcs, 1 mat |
| Product code | 47940 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)