Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | multicoloured |
| Size | 6 - 11 mm |
| Material | plastic, polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | balení obsahuje cca 2 700 ks heishi korálků, 110 ks polymerových a plastových korálků s motivy a elastomer |
| Product code | 51371 |
| In design | yellow, pink, blue and purple |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48122 |
| In design | red, red, pink, orange and white |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48124 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48127 |
| In design | shades of blue, green and white |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48123 |
| In design | beige, brown, black and white |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48129 |
| In design | colorful |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48128 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | approx. 1900 pcs in the pack |
| Product code | 47365 |
| In design | neon colours |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48125 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | approx. 1100 pcs in the pack |
| Product code | 46787 |
| In design | black and wite |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | 1 string = 40 cm (approx. 300 pcs) |
| Product code | 48126 |
| In design | pearlescent colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | approx. 1100 pcs in the pack |
| Product code | 46789 |
| In design | neon colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | approx. 1100 pcs in the pack |
| Product code | 46790 |
| In design | glitter colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | approx. 1100 pcs in the pack |
| Product code | 46791 |
| In design | colorful |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 8 000 pcs, 3 pads |
| Product code | 46792 |
| In design | colorful |
| Size | 6 mm |
| Material | plastic, polymer |
| Hole width | 1 - 2 mm |
| Note | package contains approx. 2600 pieces |
| Product code | 48118 |
| In design | colorful |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | package contains approx. 2400 pieces |
| Product code | 48131 |
| In design | colorful |
| Size | 6 mm |
| Material | polymer |
| Hole width | 1,5 - 2 mm |
| Note | package contains approx. 2400 pieces |
| Product code | 48132 |
| In design | mix of colours |
| Size | 8 mm |
| Material | plastic |
| Hole width | 2,5 mm |
| Note | 20 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 14416 |
| In design | mix of colours |
| Size | 10 mm |
| Material | plastic |
| Hole width | 4 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14418 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)