Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | in gold colour |
| Size | 3-12 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 17016 |
| In design | red |
| Size | 4-8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 1000 pcs |
| Product code | 17027 |
| In design | in silver colour |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Product code | 22389 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49640 |
| Product code | 37869 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49641 |
| Product code | 37870 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49642 |
| Product code | 37871 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49644 |
| Product code | 37873 |
| In design | creamy white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42335 |
| In design | creamy white |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 3 mm |
| Note | Barva produktu se může mírně lišit v závislosti na aktuální dodávce. |
| Product code | 42342 |
| In design | white |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43869 |
| In design | transparent |
| Size | 7 - 15 cm |
| Product code | 46794 |
| In design | white |
| Size | 9 cm |
| Product code | 46795 |
| In design | white |
| Size | 15,5 cm |
| Product code | 46796 |
| In design | transparent |
| Size | 14 x 14 cm |
| Note | pads can be connected in order to create a larger area |
| Product code | 47366 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)