Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 220 pcs, 1 mat |
| Product code | 47942 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 220 pcs, 1 mat |
| Product code | 47943 |
| In design | salmon |
| Size | 4-8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 1000 pcs |
| Product code | 17025 |
| In design | in gold colour |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Product code | 22396 |
| In design | in gold colour |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2,1 mm |
| Product code | 22397 |
| In design | transparent |
| Size | 18 mm |
| Hole width | 2,7 mm |
| Product code | 33750 |
| In design | white with colourful marks |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 3,8 mm |
| Note | 20 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 36792 |
| In design | pink |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43872 |
| In design | turquoise |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43874 |
| In design | light blue |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43875 |
| In design | blue |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43876 |
| In design | brown |
| Size | 24x9 mm |
| Product code | 43877 |
| In design | compostable |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 5000 pcs, 3 podložky |
| Product code | 46798 |
| In design | transparent |
| Size | 16 x 14,5 cm |
| Note | pack contains 1 pc |
| Product code | 47368 |
| In design | mix of colours |
| Note | set includes beads, pendants, metal base for headband, Elastomer 0,8mm and scissors |
| Product code | 47795 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | 220 pcs, 1 mat |
| Product code | 47941 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 12 mm |
| Material | akryl |
| Hole width | 1,5 mm |
| Note | balení obsahuje cca 115 ks |
| Product code | 51374 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 5 x 5 mm |
| Note | approx. 1100 pcs in the pack |
| Product code | 46788 |
| In design | mix of colours |
| Size | 6 mm |
| Material | plastic |
| Hole width | 1,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 210 pcs |
| Product code | 14415 |
| In design | mix of colours |
| Size | 12 mm |
| Material | plastic |
| Hole width | 3,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 25 pcs |
| Product code | 14417 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)