Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Size | 60 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43834 |
| Size | 61 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43835 |
| Size | 30 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45490 |
| Size | 30 x 21 x 4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 45512 |
| Size | 26 x 17 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 45513 |
| Size | 27 x 14 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 45517 |
| Size | 15 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 45521 |
| Size | 20 x 12 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 9 mm |
| Product code | 45534 |
| Size | 17 x 16 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 9 mm |
| Product code | 45535 |
| Size | 16 x 10 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 3 mm |
| Product code | 45536 |
| Size | 18 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 4 mm |
| Product code | 45537 |
| Size | 90 x 15 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 60 mm |
| Product code | 45542 |
| Size | 100 x 15 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 70 mm |
| Product code | 45543 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Kanada |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45626 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45630 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 25-50 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45636 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Kanada |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45638 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45641 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45642 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Indie |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45643 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)