Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | USA, Peru |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45644 |
| In design | raw natural semi-precious stone |
| Size | 35-60 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | size of the mineral is given by its longest side |
| Product code | 45648 |
| In design | dark brown |
| Size | 8 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 22 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46028 |
| In design | yellow-white |
| Size | 8 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 22 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46029 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46092 |
| Size | 10 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46093 |
| Size | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46098 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46099 |
| Size | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46100 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46101 |
| Size | 10 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46103 |
| Size | 20 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46107 |
| Size | 16 x 10 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46108 |
| Size | 22,5 x 16,5 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46111 |
| Size | 30 x 22 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46112 |
| Size | 15 x 7,5 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46113 |
| Size | 22,5 x 11 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46114 |
| Size | 30 x 15cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46115 |
| Size | 26 x 20 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46119 |
| In design | turquoise |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46187 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)