Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | white |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38911 |
| In design | white |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38915 |
| In design | white |
| Size | 14 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38916 |
| In design | yellow |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38921 |
| In design | yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38922 |
| In design | orange |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38930 |
| In design | orange |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38931 |
| In design | light green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38957 |
| In design | light green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38958 |
| In design | light green |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38959 |
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38975 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38976 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38994 |
| In design | purple |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 38995 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 39028 |
| Size | 70 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43829 |
| Size | 58 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43831 |
| Size | 70 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43832 |
| Size | 70 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43833 |
| Size | 60 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43834 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)