Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49470 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Namibie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49471 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49472 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49473 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49474 |
| Size | cca 14 - 17 mm |
| Material | wooden plywood |
| Hole width | 1,4 - 1,8 mm |
| Product code | 49516 |
| Size | 14,5 x 14,5 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains wooden pressing plates, papers and screws with nuts |
| Product code | 49833 |
| Size | 10 x 3 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 1,3 mm |
| Product code | 49862 |
| Size | 18 x 4 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 49863 |
| Size | 25 x 5 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 2,5 mm |
| Product code | 49864 |
| In design | natural |
| Size | 100 x 140 mm |
| Note | mix of green leaves |
| Product code | 50370 |
| In design | natural |
| Size | 100 x 140 mm |
| Note | mix of coloured leaves |
| Product code | 50371 |
| In design | natural |
| Size | 100 x 140 mm |
| Note | mix of green leaves with ferns |
| Product code | 50372 |
| Size | 40 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 5,5 mm |
| Product code | 12761 |
| Size | 14 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 2,8 mm |
| Product code | 14634 |
| Size | 18 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 3 mm |
| Product code | 14636 |
| Size | 25 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 3,5 mm |
| Product code | 14638 |
| Size | 35 mm |
| Material | raw wood |
| Hole width | 4,5 mm |
| Product code | 14640 |
| In design | mix of nine colours |
| Size | 5 - 20 mm |
| Note | 25 g = approx. 150 pcs |
| Product code | 38376 |
| In design | natural |
| Size | 14x7 mm |
| Hole width | 2,5 mm |
| Product code | 38910 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)