Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | metal |
| Manufacturer code | 8724 03 |
| Product code | 12214 |
| In design | solid plastic |
| Size | 33 cm |
| Note | adjustable rolling pin with widths of 2.5 and 3.5 and 5 mm |
| Product code | 45934 |
| In design | metal |
| Size | 82 × 105 mm |
| Product code | 46291 |
| In design | metal |
| Size | 57 × 77 mm |
| Product code | 46297 |
| In design | metal |
| Size | 49 × 57 mm |
| Product code | 46299 |
| In design | metal |
| Size | 70 × 74 mm |
| Product code | 46302 |
| In design | wooden with rubber marks |
| Size | 140 x 85 x 50 mm |
| Note | set of 26x lower-case and 26x capital letter, 10x number and 8x sign |
| Product code | 46354 |
| In design | wooden handle with metal tips |
| Note | set of 5 pcs of double-sided tools |
| Product code | 46509 |
| In design | black |
| Size | 10 x 3 mm |
| Product code | 46614 |
| In design | black |
| Size | 20 x 3 mm |
| Product code | 46615 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)