Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Material | plastic |
| Note | texturovací nástroj umožňující vytvářet 4 různé vzory, šířka disku je 1 cm |
| Product code | 50448 |
| Manufacturer code | 8603 BK |
| Product code | 12189 |
| Manufacturer code | 8624 01 |
| Product code | 12191 |
| Manufacturer code | 8625 22 |
| Product code | 21455 |
| Manufacturer code | 8625 23 |
| Product code | 21456 |
| Manufacturer code | 8700 34 |
| Product code | 21459 |
| Manufacturer code | 8700 36 |
| Product code | 21461 |
| In design | plastic |
| Note | set of 10x number 47 mm, 5x sign 47 mm and 1x rolling pin 95 mm |
| Product code | 45931 |
| In design | plastic |
| Note | set of 26x letters 47 mm and 1x rolling pin 95 mm |
| Product code | 45932 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)