Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | metal |
| Size | 95 x 133 mm |
| Product code | 45963 |
| In design | metal |
| Size | 120 x 100 mm |
| Product code | 45965 |
| In design | metal |
| Note | sizes are 120 x 110, 82 x 79 and 53 x 51 mm |
| Product code | 45989 |
| In design | metal |
| Size | 115 × 135 mm |
| Product code | 46290 |
| In design | metal |
| Manufacturer code | 8724 03 |
| Product code | 12214 |
| In design | solid plastic |
| Size | 33 cm |
| Note | adjustable rolling pin with widths of 2.5 and 3.5 and 5 mm |
| Product code | 45934 |
| In design | metal |
| Size | 50 x 45 mm |
| Product code | 45971 |
| In design | metal |
| Size | 55 x 52 mm |
| Product code | 45976 |
| In design | metal |
| Size | 47 x 47 mm |
| Product code | 45977 |
| In design | metal |
| Size | 70 x 64 mm |
| Product code | 45979 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)