Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39518 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 39519 |
| In design | matt crystal |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-84110) |
| Product code | 39520 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39521 |
| In design | frosted white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39522 |
| In design | frosted white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39523 |
| In design | yellow |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (83120) |
| Product code | 39528 |
| In design | neon pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-25123) |
| Product code | 39533 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39537 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91250) |
| Product code | 39546 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-22201) |
| Product code | 39550 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230) |
| Product code | 39555 |
| In design | light green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200) |
| Product code | 39557 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50720) |
| Product code | 39565 |
| In design | pearly turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77060) |
| Product code | 39569 |
| In design | light turquoise with gold reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69267) |
| Product code | 39571 |
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60010) |
| Product code | 39574 |
| In design | light blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39576 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-28701) |
| Product code | 39577 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30080-28701) |
| Product code | 39580 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)