Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | red |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90250 |
| Product code | 39195 |
| In design | red |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90080 |
| Product code | 39196 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90080-28701) |
| Product code | 39197 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90080-22201) |
| Product code | 39198 |
| In design | red |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (93200) |
| Product code | 39203 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50230) |
| Product code | 39206 |
| In design | neon green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-25124) |
| Product code | 39211 |
| In design | grey marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-65431) |
| Product code | 39212 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50720) |
| Product code | 39220 |
| In design | green with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50730-28701) |
| Product code | 39221 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60210-28701) |
| Product code | 39227 |
| In design | pearly turquoise |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-77060) |
| Product code | 39228 |
| In design | blue with gold reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60150-22701) |
| Product code | 39231 |
| In design | dark turquoise marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (63130-15695) |
| Product code | 39235 |
| In design | turquoise marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-91501) |
| Product code | 39237 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39238 |
| In design | light purple |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (20210-28701) |
| Product code | 39240 |
| In design | light blue |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60010) |
| Product code | 39241 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60020-28701) |
| Product code | 39242 |
| In design | light blue |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030)030 |
| Product code | 39245 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)