Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 39143 |
| In design | purple with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21495) |
| Product code | 39144 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39145 |
| In design | blue with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21435) |
| Product code | 39146 |
| In design | frosted white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39156 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39157 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 40047 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 40048 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | transparent |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 37093 |
| In design | black |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 37112 |
| In design | shades of green colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14859 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14863 |
| In design | dark brown |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-24107) |
| Product code | 39311 |
| In design | pearly green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77058) |
| Product code | 39396 |
| In design | turquoise with gold reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69266) |
| Product code | 39412 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (34010) |
| Product code | 39427 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39502 |
| In design | light green marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200-14400) |
| Product code | 39558 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)