Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48050 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 10 x ~ 27 m |
| Weight | 10 x 10 g |
| Material | polyacrylic |
| Note | pack contains 10 pcs of wire |
| Product code | 48053 |
| In design | basic colours |
| Size | 10 x ~ 27 m |
| Weight | 10 x 10 g |
| Material | polyacrylic |
| Note | pack contains 10 pcs of wire |
| Product code | 48054 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 2 detail yarns, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48192 |
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 2 detail yarns, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48193 |
| In design | mix of colours |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48194 |
| In design | mix of colours |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48195 |
| Size | cca 16 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, 2 plastic clips, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48263 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49869 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49870 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49871 |
| In design | in English |
| Note | the book contains 21 patterns for making baby blankets, wraps and toys |
| Product code | 49947 |
| In design | grey |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49950 |
| In design | light blue |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49953 |
| In design | blue-grey |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49955 |
| In design | lilac |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49956 |
| In design | red |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49957 |
| In design | light pink |
| Weight | 100 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 110 m long, recommended hook size 4-5 mm |
| Product code | 49959 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)