Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black |
| Size | ⌀6 mm, 14 mm |
| Material | plastic |
| Product code | 50605 |
| In design | black |
| Size | ⌀5 mm, 14 mm |
| Material | plastic |
| Product code | 50604 |
| In design | multicoloured |
| Size | 22 x 12 x 2 mm |
| Material | plastic |
| Note | balení obsahuje směs náhodných barev bez možnosti výběru |
| Product code | 50554 |
| In design | dvojbarevné |
| Size | 22 x 16 mm, ⌀ 6 mm |
| Material | plastic |
| Note | The photo is for illustration purposes only, the color of the product may vary. |
| Product code | 50601 |
| In design | multicoloured |
| Size | cca ⌀ 16 mm |
| Material | plastic |
| Note | balení obsahuje směs náhodných barev bez možnosti výběru |
| Product code | 50602 |
| In design | in silver colour |
| Material | base metal |
| Note | univerzální velikost |
| Product code | 50603 |
| In design | orange |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22432 |
| In design | black |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22442 |
| In design | plastic |
| Size | 3 x 70 mm, 3 x 90 mm |
| Material | plastic |
| Note | the package contains 70 mm and 90 mm needles in random colors with no option to choose |
| Product code | 46127 |
| Size | cca 12 - 14 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47745 |
| Size | cca 11 - 13 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47746 |
| Size | cca 9 - 11 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47747 |
| Size | cca 12 - 14 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47749 |
| Size | cca 8 - 9 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47750 |
| In design | orange |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47797 |
| In design | yellow |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47798 |
| In design | blue |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47799 |
| In design | green |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47800 |
| In design | brown |
| Size | 19,5 mm |
| Product code | 47801 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48049 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)