Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | ochre colour |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49765 |
| In design | brown |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22429 |
| In design | grey |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22430 |
| In design | grey |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49776 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47507 |
| In design | natural |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45996 |
| In design | white |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46004 |
| In design | yellow |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45999 |
| In design | petrol blue |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46002 |
| In design | light grey |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46005 |
| In design | black |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45997 |
| In design | white |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46014 |
| In design | yellow |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46009 |
| In design | light pink |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46011 |
| In design | red |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46008 |
| In design | light blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46013 |
| In design | petrol blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46012 |
| In design | light grey |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46015 |
| In design | black |
| Size | 8 x 6 mm, 15 mm |
| Material | plastic |
| Product code | 50607 |
| In design | black |
| Size | ⌀8 mm, 16 mm |
| Material | plastic |
| Product code | 50606 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)