Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Kokoro-Mauve/Gold Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3217 |
| Product code | 42072 |
| In design | red |
| Size | 6/0 3,7 - 4,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 48262 |
| In design | red |
| Size | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 48539 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | red |
| Size | 5/0 (4,3 - 4,8 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51338 |
| In design | Silver-Lined Light Siam Ruby |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-25 |
| Product code | 41513 |
| In design | Luminous Neon Salmon |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-803 |
| Product code | 41649 |
| In design | Opaque Sunset Orange |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-50 |
| Product code | 41651 |
| In design | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-5F |
| Product code | 41662 |
| In design | Opaque-Lustered Cherry |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-125 |
| Product code | 41667 |
| In design | Opaque-Frosted Cherry |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-45AF |
| Product code | 41880 |
| In design | Gold-Lustered African Sunset |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-329 |
| Product code | 41940 |
| In design | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-798 |
| Product code | 41995 |
| In design | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-5F |
| Product code | 41996 |
| In design | red |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13683 |
| In design | dark red |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13684 |
| In design | dark red with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13918 |
| In design | red |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31177 |
| In design | dark red |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31178 |
| In design | Mix Child's Play |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9116 |
| Product code | 41241 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)