Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Metallic Nebula |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-82 |
| Product code | 41767 |
| In design | Opaque-Frosted Navy Blue |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-48F |
| Product code | 41768 |
| In design | Inside-Color Frosted Aqua/Purple-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-252F |
| Product code | 41770 |
| In design | Transparent-Frosted CobaLight |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-8DF |
| Product code | 41772 |
| In design | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-176AF |
| Product code | 41825 |
| In design | Inside-Color Rainbow Rosaline/Opaque Purple-Lined |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-928 |
| Product code | 41923 |
| In design | PermaFinish-Silver-Lined Milky Amethyst |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF2108 |
| Product code | 41925 |
| In design | Transparent CobaLight |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-8 |
| Product code | 41926 |
| In design | Inside-Color Aqua/Bubble Gum Pink-Lined |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-937 |
| Product code | 41969 |
| In design | Silver-Lined Amethyst |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-26C |
| Product code | 41971 |
| In design | purple |
| Size | 7/0 3,2 - 3,7 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,1 mm |
| Product code | 48152 |
| In design | purple |
| Size | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 48170 |
| In design | matt purple |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51335 |
| In design | dark purple |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 31168 |
| In design | purple |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31187 |
| In design | dark purple |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31188 |
| In design | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF553F |
| Product code | 41634 |
| In design | Gold-Lustered Amethyst |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-201 |
| Product code | 41637 |
| In design | Opaque-Rainbow Navy Blue |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-408 |
| Product code | 41726 |
| In design | PermaFinish-Frosted Metallic Polaris |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF567F |
| Product code | 41735 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)